Łączna liczba wyświetleń

poniedziałek, 10 maja 2021

 

JUBILEUSZOWA 15 EDYCJA MANDALA PERFORMANCE FESTIVAL

Wokół nas zmienia się sytuacja ekonomiczna, demograficzna, kulturotwórcza. Praca zajmuje nam większość życia. W naszym interesie leży dokonanie takiego wyboru, aby każdego ranka budzić się z poczuciem satysfakcji z tego, co robimy. Jeśli znajdziemy się we właściwym miejscu, odczujemy to. Spektakle pokazywane w ramach jubileuszowej edycji festiwalu opowiadają o poszukiwaniu idylii, arkadii szczęścia, ważnego celu w życiu. Twórcy starają się szukać pozytywnych wartości nawet w sytuacjach trudnych, izolacji, pandemicznego strachu, odkrywają niebezpieczne rejony, aby łatwiej pokonywać trudności. Czasy współczesne zadziwiają, choćby takimi nowościami jak powstanie stanowiska w korporacjach: Happiness manager, specjalista ds. dobrego nastroju. Świadomie decydujemy, że będziemy skupiać się na szczęściu w pracy, wiemy, po co to robimy i dlaczego to jest dobre. Ustalamy, że to element naszej kultury organizacyjnej, strategii. W najbardziej szerokim przesłaniu niektórych przedstawień, szczęśliwe życie można rozumieć jako samo przeżywanie życia przez jednostkę – opierającą się na wartościach etycznych – wraz z podejmowanymi przez nią trudnymi decyzjami, doświadczanymi przyjemnościami i przykrościami, sukcesami i porażkami. Kultura określa sposoby definiowania, przeżywania i  wyrażania szczęścia. Kulturowy kontekst niektórych spektakli opiera się na cenionych normach, wartościach oraz regułach postępowania. Obejmuje także sferę autodefinicji i stereotypów. W jednych społeczeństwach należy wykazywać niezadowolenie, ukrywać własną radość, narzekać. W innych, nawet w trudnej sytuacji życiowej, należy okazywać pogodę ducha. Artyści zaproszeni na festiwal w swoich pracach poruszają tematy szczęścia, kulturowych różnic, szans i zagrożeń dla przyszłości świata. Zgłębiają znaczenie takich pojęć  jak: rozrywka, przemysł, społeczeństwo, sztuczna inteligencja, transhumanizm, czy pamięć genetyczna.

Główną ideą Jubileuszowej 15 edycji Mandala Performance Festival jest prezentacja sztuki tańca współczesnego i performance. Tematyka wydarzenia obracać się będzie wokół zdolności do komunikacji z drugim człowiekiem, umiejętności rozwiązywania problemów i konfliktów, potrzebie wolności i autentyczności we współczesnym świecie. Artyści zaproszeni na festiwal w swoich pracach poruszają tematy szczęścia, kulturowych różnic, szans i zagrożeń dla przyszłości świata. Zgłębiają znaczenie takich pojęć  jak: rozrywka, przemysł, społeczeństwo, sztuczna inteligencja, transhumanizm, czy pamięć Ruch, taniec, cielesność są elementami składowymi wszystkich pokazów.  Prezentacje sztuki tańca i performance rozszerzają obszar twórczej penetracji obejmującej coraz odleglejsze pola refleksji. Skupiają uwagę na jednostce, na jej problemach egzystencjalnych i komunikacji społecznej. Proponowane spektakle stanowią pretekst do podjęcia dyskusji, w której krytycznej analizie poddane zostaną popularne aktywności kulturowe. Interesują nas zachowania nowe będące pochodną ukształtowania się społeczeństwa informacyjnego i konsumpcyjnego. Kuratorem i pomysłodawcą  festiwalu jest od 2005 roku Adam Kamiński. Natomiast kuratorem nowego cyklu Berlińska Scena Performatywna jest Maciej Sado. Jubileuszowa edycja wydarzenia odbędzie się we Wrocławiu i w Bytomiu. 

MANDALA PERFORMANCE FESTIVAL 15 EDYCJA

29.05.2021 -  06.06.2021

 

STUDIO NA GROBLI – siedziba Instytutu im. Jerzego Grotowskiego we Wrocławiu (ul. Na Grobli 30/32) / miejsce pokazów w dniach 29.05.2021  - 02.06.2021

 

29.05.2021

Godz: 19.00

Teatr Dada von Bzdülöw -  TO to TO

Choreografia i wykonanie: Katarzyna Chmielewska i Jakub Truszkowski

30.05.2021

Godz: 19.00

Durski, Kania, Stanek, Ustowska

One

Koncept i realizacja:

Katarzyna Kania, Katarzyna Ustowska, Piotr Stanek, Patryk Durski

Produkcja: Stowarzyszenie Teatr Dada von Bzdülöw, Teatr Wybrzeże, Gdańsk przy wsparciu Urzędu Miasta 


31.05.2021

Godz: 19.00

Monika Wachowicz  - V

Spektakl dla widzów dorosłych

 

01.06.2021

Godz: 19.00

HOTELOKO movement makers

 Axiom of Choice

Wykonanie: Mirek Woźniak / Agata Życzkowska

Barbara Przerwa – performance Posilenie /  obrazy Agnieszki Kozyry/

02.06.2021

Godz: 19.00

Hygin Delimat - Landscape before catastrophe

 

Centrum na Przedmieściu ul. Prądzyńskiego 39A Wrocław / miejsce pokazów, warsztatów w dniach od 3.06.2021 do 06.06.2021

03.06.2021

Godz: 18.00

Otwarcie wystawy fotografii Kazimierza Ździebło

Poruszenia, iluzje, preteksty

Godz: 19.00

Marcin Motyl  - SOLO TEN

Kacper Lipiński - D.A.D.” [Tantanic - Deancepool Quest- rejs nie ostatni]

Spektakl dla widzów dorosłych

Marcin Motyl  - Device

         


04.06.2021

Godz: 19.00

Physical ArtHouse - Ukochany kraj, umiłowany kraj

 

05.06.2021

Godz. 16.00-19.00 / 20 minutowy performance w przestrzeni galeryjnej w czterech odsłonach (zapisy na dokładną godzinę 16:00/16:35/17:10/17:45 mailowo: maciejsado@gmail.com. Ilość miejsc ograniczona)

Berlińska Scena Performatywna

Ewa Dziarnowska "Untitled"

 

 

Godz: 19.00

Wieczór dedykowany Yoli Wesołowskiej - Michalak

Joanna Brodniak - UNTOLD MANIFESTO

Anna Piotrowska -  l a n i e – eksperyment egoistyczny

 

Alexey Torgunakov  - Body Mantra

Bartłomiej Gąsior - TEFILIN

Spektakl dla widzów dorosłych

Performans  Dla Yoli

Wykonawcy min: Ewa Staroń, Joanna Potkowska,  Physical ArtHouse

 

Warsztaty taneczne: Fernando Belfiore

Godz: 14.00 – 18.00

 

06.06.2021

Godz: 19.00

Fernando Belfiore

THE CAVE

Spektakl dla widzów dorosłych

 

Warsztaty taneczne: Alexey Torgunakov, Bartłomiej Gąsior, Marcin Denkiewicz

Godz: 13.00 – 19.00

 

Wstęp na wszystkie pokazy jest wolny

Rezerwacja miejsc: atutysztuki@gmail.com

 

 

Partnerzy festiwalu: Centrum na Przedmieściu

Instytut im. Jerzego Grotowskiego

Teatr Rozbark w Bytomiu

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych

Austriackie Forum Kultury

Fundacja Ludzka Sprawa

Współfinansowanie festiwalu: Gmina Wrocław

Stowarzyszenie JEST CZŁOWIEK

Fundacja KGHM

Kuratorzy festiwalu: Adam Kamiński, Maciej Sado


 Prezentacje spektakli tanecznych i performansów - opisy, biogramy twórców: Teatr Dada von Bzdülöw

TO to TO

Pomysł: Jakub Truszkowski

Choreografia i wykonanie: Katarzyna Chmielewska i Jakub Truszkowski

Reżyseria świateł: Michał Kołodziej

 

Posługując się schematami i stereotypami, które ułatwiają i usprawniają nam porządkowanie świata i rozumienie go, przyjmując za prawdę pewne pojęcia lub idee, pozostawiamy je na swoim miejscu, gdzie pełnią swoje funkcje. Rzadko zastanawiamy się nad ich trafnością i pochodzeniem. Sporadycznie próbujemy zrewidować nasz stosunek do nich. Świat symboli i przekonań zastępuje nam w ten sposób rzeczywistość. Inspirowani tym nurtem przemyśleń, pragniemy w swojej pracy przyjrzeć się temu “rytmowi życia” poddanemu niewidocznej dla nas sile, określonej przez Schopenhauera jako wola. Nasze, często niezrozumiałe dla nas samych dążenia, racjonalizujemy ubierając je w znaczenia i symbole. Nadajemy im sens, który tłumaczy nam ten nieustający cykl. Chcemy wprowadzić widza w stan sprzecznych ze sobą doznań i przeżyć gdzieś na pogranicze między jednym punktem odniesienia a drugim, w miejsce, w którym zakwestionuje i porzuci na chwilę swoje schematy postrzegania i kryteria oceny, by w ten sposób skłonić go do kontemplacji nad tym, jak postrzega świat, jak dzieli otoczenie, według jakich przekonań i uwarunkowań.

Dialog artystyczny Katarzyny Chmielewskiej i Jakuba Truszkowskiego jest kontynuacją współpracy zawiązanej podczas tworzenia spektaklu DZISIAJ, WSZYSTKO w 2017 roku oraz wieloletniej znajomości zapoczątkowanej podczas wspólnych studiów w szkole tańca P.A.R.T.S. w Brukseli.

Produkcja: Stowarzyszenie Teatr Dada von Bzdülöw, Teatr Wybrzeże, Gdańsk przy wsparciu Urzędu Miasta Gdańsk. Specjalne podziękowania dla Gdańskiego Archipelagu Kultury, Winda oraz dla Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Gdańsku. Projekt dofinansowany ze środków Miasta Gdańska

Biogramy:

 

Jakub Truszkowski -  Rozpoczął swoją edukację taneczną w 1987 r. w Państwowej Szkole Baletowej w Gdańsku, którą ukończył dyplomem w 1996 r. W 1996 r. rozpoczął studia w szkole tańca współczesnego PARTS, Anny Teresy de Keersmaeker w Brukseli, którą ukończył w 1999 r.Od roku 2000 współpracuje z zespolem tańca współczesnego Rosas pod kierownictwem Anny Teresy de Keersmaeker. Uczestniczył w tworzeniu i występował w spektaklach: In Real Time, Rain, April Me, Repertory Evening XX, Bitches Brew/ Tacoma Narrows i Kassandra, Drumming, Mozart/Concert Arias, Grosse Fuge i Mikrokosmos oraz The Six Brandenburg Concertos W 2008 rozpoczął współpracę z zespołem Les Ballets C de la B pod kierownictwem Alan'a Platel'a, gdzie występował w przedstawieniach Import / Export i Ashes. W latach 2013 - 2015 pełnił funkcję koordynatora programu nauczania w szkole PARTS. Regularnie prowadzi warsztaty m.in. w De Theaterschool / Amsterdam, The Folkwang University of the Arts / Essen, Springboard / Montreal oraz Rosas dance company. Od roku 2011 odpowiedzialny za inscenizacje repertuaru ROSAS miał okazję wielokrotnie współpracować z zespołami Opera National de Lyon, Opera National de Paris , The Gothemburg Opera, oraz Companhia Nacional de Bailado. W 2019 jako asystent choreografa brał udział w tworzeniu “West Side Story” w reżyserii Ivo van Hove na Broadwayu. Jako choreograf stworzył m.in. Solo For The Projector, ImSo, Bodyscapes, Identity Crisis, Wanderlust, Memory Reset, White Noise oraz Dzisiaj, Wszystko.

Katarzyna Chmielewska - założycielka i dyrektor artystyczna Teatru Dada, choreografka, tancerka, nauczycielka tańca; laureatka nagród Prezydenta Miasta Gdańska i Marszałka Województwa Pomorskiego za całokształt dorobku i wybitne osiągnięcia artystyczne. Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Gdańsku (1993); studiowała taniec współczesny w P.A.R.T.S. w Brukseli (1997-98). Od 1993 współtworzy wraz z Leszkiem Bzdylem Teatr Dada von Bzdülöw; od 2008 reprezentowany przez Stowarzyszenie „Teatr Dada von Bzdülöw” i od 2009 związany z Teatrem Wybrzeże w Gdańsku, gdzie regularnie tworzy i prezentuje swoje spektakle. Działając od początku jako kolektyw twórczy stworzyli dotąd blisko 50 przedstawień, współpracując na stałe z kilkunastoma artystami z Polski, Europy i ze świata. W Teatrze Dada w ramach swej pracy artystycznej prowadzi lekcje z techniki tańca współczesnego i improwizacji, realizuje autorskie choreografie m.in. Karnacja (2007), Fruu (2011), Why don't you like sadness? (2016) oraz współtworzy choreografię, reżyserię i występuje w większości przedstawień m.in. Magnolia (2003), Kilka Błyskotliwych Spostrzeżeń (2004), Eden (2006), Faktor T (2008), Czerwona Trawa (2009), Caffe latte (2009), Le Sacre (2010), Duety Nieistniejące (2011), Zagraj to, czyli 17 tańców o czymś (2013), Intro (2015), Dzisiaj, Wszystko (2017), Koniec Wielkiej Wojny (2019). Regularnie współpracuje też jako choreograf z innymi reżyserami w Polsce przy realizacji licznych spektakli w teatrach dramatycznych. Jedna z czterech założycielek Fundacji “Polka dot” w Gdańsku (2018), powołanej jako ciało myślące o tańcu, do działań w kulturze i sztuce. W 2019 we współpracy z Instytutem Muzyki i Tańca współorganizowała w Gdańsku Polską Platformę Tańca, czyli przegląd istotnych produkcji tanecznych wyłanianych co dwa lata w trybie konkursowym. Jedna z jurorek ogólnopolskiego przeglądu “The Best Off 2019”, konkursu na najlepszy spektakl teatru niezależnego, zainicjowanego przez Fundację “Teatr Nie-Taki” z Wrocławia. Uczestniczy również w międzynarodowych projektach i warsztatach.

Teatr Dada von Bzdülöw - założony przez Leszka Bzdyla - reżysera i choreografa oraz Katarzynę Chmielewską - tancerkę i choreografkę; na scenie od 1992; niezależna grupa profesjonalnych tancerzy i aktorów inscenizujących spektakle we współpracy z krajowymi i zagranicznymi instytucjami kultury, takimi jak: Teatr Wybrzeże / Gdańsk; Klub Żak / Gdańsk; Dance Advance / Philadelphia, USA; Les Hivernales / Avignon, Francja; Stary Browar / Poznań; Teatr Nowy / Łódź; Fundacja Nuova / Poznań. Od 2008 roku reprezentowany przez Stowarzyszenie „Teatr Dada von Bzdülöw”, z siedzibą w Gdańsku i związany z Teatrem Wybrzeże / Gdańsk /, gdzie regularnie wystawia wszystkie premiery i spektakle repertuarowe. Dotychczas zespół stworzył już ponad 50 spektakli, z powodzeniem prezentowanych zarówno w Polsce, jak i za granicą. W bieżącym repertuarze min: DZISIAJ, WSZYSTKO, INTRO, WHY DON'T YOU LIKE SADNESS?

data  29.06.2021

godz 19.00

miejsce Studio na Grobli
 

Durski, Kania, Stanek, Ustowska

One

Koncept i realizacja:

Katarzyna Kania, Katarzyna Ustowska, Piotr Stanek, Patryk Durski

Dramaturgia:

Katarzyna Kania

Muzyka:

Michał Drabczyk

Reżyseria świateł:

Michał Kołodziej

Produkcja: Stowarzyszenie Teatr Dada von Bzdülöw, Teatr Wybrzeże, Gdańsk przy wsparciu Urzędu Miasta

 

"Obecny stan naszej wiedzy o tzw. rzeczywistości sugeruje, dość sensownie zresztą, że wszechświat zbudowany jest z bardzo małych cząstek elementarnych oraz tzw. ruchu zachodzącego pomiędzy nimi. Ich ilość jest nieskończona. To znaczy zawsze o jeden więcej. I co. I niektóre cząstki się się zlepiają. I wytrzymują tak dłużej. Galaktyki, ludzie, owoce. To mniej lub bardziej złożone grudy cząsteczkowe. Rzadko o sobie tak myślicie, bo macie przed tym wrodzoną blokadę. Myślenie o sobie i o świecie jak o abstrakcyjnym zlepie cząsteczkowym prowadzi do niewygodnych wniosków." „Sailor” Norman Leto

Spektakl rozpoczyna się od tańca, a taniec od interakcji ciał, dźwięków i obiektów. Ciała i obiekty z kolei rozpoczynają się w cielesnym „kolektywie”, a koncentrują się wokół jego twórczej i destrukcyjnej mocy. Powstająca forma pozwala na odkrywanie możliwości, dynamik i granic tego „kolektywu”. ONE napędzany jest nieustanną fascynacją budowaniem i dekonstrukcją, sensem i nonsensem, całością i czarną dziurą. Poprzez grę z „formą” spektakl balansuje na cienkiej granicy między eksperymentem a rozrywką. Opiera się na poetyckim dialogu pomiędzy jednostkowością a kolektywem. W przestrzeniach pomiędzy dźwiękami, tańcem i choreografią ukryte są pytania o to, kim jesteśmy sami i jak możemy być razem. Czego by nam zabrakło gdybyśmy utkwili w procesie dążenia do indywidualnej samowystarczalności.

 

Biogramy:

Katarzyna Ustowska - absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Gdańsku (2008) oraz wydziału tańca współczesnego na University of Kent w Northern School of Contemporary Dance w Wielkiej Brytanii (2012). Magister w dziedzinie edukacji w tańcu współczesnym na Frankfurt University of Music and Performing Arts w Niemczech (2017). Współpracuje z Teatrem Dada von Bzdülöw i Teatrem Trans-Atlantyk. Współtworzy Fundację Polka dot w Gdańsku. Realizuje autorskie prace, tworzy projekty artystyczne i edukacyjne w Polsce i za granicą. Prowadzi autorski program edukacji tanecznej w otoczeniu pedagogicznym Montessori. Jest stypendystką m.in. Prezydenta Miasta Sopotu oraz laureatką nagrody Sopocka Muza dla Młodych Twórców.

Piotr Stanek - absolwent Akademii Sztuk Teatralnych im. St. Wyspiańskiego w Krakowie, Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu (2011). Od 2013 roku współpracuje z Teatrem Dada von Bzdülöw. W ostatnich latach występował w spektaklach m.in.: Jerzego Stuhra UBU KRÓL CZYLI POLACY, Rafała Urbackiego JARAM SIĘ, Jens Van Daele WORKING TITLE:EGO, Jacka Łumińskiego PRZEJŚCIA, Kuby Kowalskiego (Teatr Dramatyczny im. Stefana Żeromskiego w Kielcach) ZACHODNIE WYBRZEŻE, Remigiusza Brzyka (Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie) KARIERA ARTURA UI. Laureat nagrody publiczności w konkursie Eurowizja dla Młodych Tancerzy 2013, uczestnik dwóch edycji festiwalu Deltebre Dansa (Hiszpania). We współpracy z innymi artystami, stworzył autorskie projekty m.in.: SAMSARA, ZRABOWALI MI SKŁADAKA (Klub Żak Gdańsk, rezydencja/premiera 2014), PLAN EWAKUACJI/EMERGENCY PLAN (rezydencja Krakowskie Centrum Choreograficzne 2015).

Katarzyna Kania - w roku 2016 rozpoczęła Master Program na kierunku Choreography and Performance w Giessen (Institute for Applied Theatre Studies) pod kierownictwem Bojany Kunst. W 2014 roku ukończyła Wydział Teatru Tańca w Bytomiu (PWST Kraków) i od tamtej pory współpracuje z wydziałem w charakterze asystentki. Gościnnie kształciła się również w Tel Avivie (Kibbutzim College of Education) i Bratysławie (VSMU, Bratislava). Od 2012 - współzałożycielka polsko-niemieckiego kolektywu little:interference. Tworzy autorskie spektakle oraz projekty artystyczne i edukacyjne we współpracy z polskimi i zagranicznymi artystami. Uczestniczyła i występowała na międzynarodowych festiwalach, m.in.: Dei Due Mondi w Spoleto, Flora Theatre Festival w Ołomuńcu, Baltic House Theatre Festival w St. Petersburgu, Deltebre Dansa w Hiszpanii. W 2017 została stypendystką programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Młoda Polska” oraz niemieckiego stypendium artystycznego DAAD.

Patryk Durski - absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. L. Solskiego w Krakowie (obecnie Akademii Sztuk Teatralnych) na Wydziale Teatru Tańca w Bytomiu. Działa jako niezależny twórca. Współpracował z kompanią Burning Bridges Jensa van Daele. W ostatnich pracach eksploruje technologicznie zapośredniczoną zależność ruchu i dźwięku, w których technologia pełni rolę przedłużania i poszerzania możliwości percepcji cielesnej, współtworzy również grupę LineAct, w której oprócz konwencjonalnych środków wykonawczych oraz metody site specific używana jest technika tańca wertykalnego.

Michał Drabczyk - absolwent wydziału inżynierii dźwięku i produkcji muzycznej Uniwersytetu Wolverhampton w Wielkiej Brytanii. Ukończył studia ze specjalizacją w kompozycji filmowo-telewizyjnej oraz miksie. Swoje doświadczenie zawodowe zbierał w studiach nagraniowych w Birmingham, a w Polsce pracował jako realizator i producent w trójmiejskich studiach takich jak Humidor Records, Audioplanet oraz ze studiem animacji poklatkowej Trefl. Komponuje muzykę do filmów m.in dla studia Kadr, Łódzkiej i Gdyńskiej Szkoły Filmowej oraz innych form audiowizualnych. Jako Michael Warren działa na polskiej scenie elektronicznej, w roli producenta i twórcy audio-wizualnych live-aktów.

data 30.05.2021

godz 19.00

miejsce Studio na Grobli

 

 V

Performans: Monika Wachowicz

Reżyseria, scenografia, choreografia, kostium, światła: Monika Wachowicz

Muzyka: zespół Murcof, utwór„Casta Diva” Maria Callas

Aranżacja muzyczna: Mirosław Matyasik

Współprodukcja: Stowarzyszenie Teatralne A PART

V jest dla mnie wyjątkowym projektem, temat samotności sprawił że praca nad nim odbywała się w takiej właśnie atmosferze, przygotowałam scenariusz, scenografie, kostium, ruch sceniczny oraz zajęłam się reżyserią.

W świecie „V” bohaterka odbywa podróż do przeszłości z koniecznością stanięcia twarzą w twarz z życiem i energią witalną, odbywa niespieszną wędrówkę, mierzy się ze wspomnianą samotnością, stratą i powolnym „oswajaniem się” z tym aby na koniec zbudować siebie na NOWO… Spektakl prezentowany był w Teatrze A Part w Katowicach, podczas Międzynarodowego Festiwalu Sztuk Performatywnych A Part w Katowicach, Teatrze Gry i Ludzie w Katowicach, w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu w ramach Sztuka w Służbie Ducha i Ciała, na III Festiwalu Teatrów Niezależnych Andromedon w Tychach, Festiwalu Lalka Też Człowiek w Warszawie, w Galerii SqArt Gallery w Bytomiu, podczas “Spotkania z OFF Teatrem” w Gorzowie Wielkopolskim w Miejskim Centrum Kultury, w areszcie w Katowicach dla osadzonych kobiet jako pokaz zamknięty, Wertep EXPO! I showcase polskiego teatru pozainstytucjonalnego i offowego w Białymstoku oraz w Centrum Sztuki Współczesnej SOLVAY w Krakowie.

,,Jedną z przyczyn, dla których pragniemy miłości i tak rozpaczliwie jej szukamy, jest to, że miłość to jedyne lekarstwo na samotność, wstyd i smutek.” Gregory David Roberts, SHANTARAM

Monika Wachowicz – aktorka, instruktor teatralny i pedagog, organizatorka imprez teatralnych. Występowała w przedstawieniach katowickiego Teatru Cogitatur, współpracowała także z duńskim teatrem Cantabile 2. Współzałożycielka międzynarodowej kobiecej grupy teatralnej KoME. Bierze udział we wszystkich spektaklach i projektach artystycznych Teatru A Part. Koordynuje Międzynarodowy Festiwal Sztuk Performatywnych A Part, prowadzi Studio Aktorskie przy Teatrze A Part.

data 31.05.2021

godz 19.00

miejsce  Studio na Grobli